112 Operator v1.0 FULL APK – TAM SÜRÜM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 32 views
( 844 ratings )
Price: $0
Download

112 Operator v1.0 FULL APK – TAM SÜRÜM

112 Operator v1.0 FULL APK, simülasyon, strateji ve yönetim oyunlarını seven hocalarım için ekleme gereği duyduğum yapımcılığını bu tür oyunlarıyla ünlenen Games Operators SA firmasının üstlendiği Android platformuna yen giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile başında bulunduğunuz 112 acil servisi en iyi şekilde yönetmek, kötü olaylara anında yetişmek ve insanlara yardım etmektir. Zorlu görevler, hemen yetişmeniz gereken olaylar, koordine etmeniz gereken ekipler ve dahası sizleri bekliyor. 112 Operator v1.0 sürümünde desteklenen cihaz sayısı artırılmış olup, herkes için indirilmeye sunulmuştur. STEAM üzerinden mobil cihazlara geçiş yapan oyunlardan birisidir. Grafikleri 2D – 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. 112 Operator Play Store’da 60.99TL’dir. İSTANBUL oynayabileceğiniz şehirler arasında yer almaktadır.

 

UYARI : oyunu kurup – oynayabilmek için Android 8 üstü ve ARMV8 işlemcili bir cihaza ihtiyacınız vardır, aksi halde kurulmaz veya çalışmaz.

Kurulumu

112 Operator v1.0 OBB DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.jutsugames.operator112” ve Android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

112 Operator v1.0 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. OBB DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Android Oyun, Simülasyon Oyunları, Strateji Oyunları112 operator 1.0 android, 112 operator 1.0 android apk, 112 operator 1.0 apk, 112 operator 1.0 apk indir, 112 operator 1.0 full apk, 112 operator 1.0 mobile, 112 operator 1.0 telefon için, 112 operator android, 112 operator android apk, 112 operator apk, 112 operator full apk, 112 operator mobile, 112 operator telefon için, android, android oyun indir, apk, apk indir


Download 112 Operator v1.0 FULL APK – TAM SÜRÜM

Download

Recommended for You

You may also like