20.Yüzyıl Alternatif Tarih v1.0.7 MOD APK – MEGA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 34 views
( 475 ratings )
Price: $0
Download

20.Yüzyıl Alternatif Tarih v1.0.7 MOD APK – MEGA HİLELİ

20th century – alternative history v1.0.7 PARA HİLELİ APK, strateji, savaş ve yönetim türündeki oyunları seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını bu tür oyunları ile ünlenen Oxiwyle firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız ülke ile bulunduğunuz dünya haritası üzerinde rakip devletlere karşı mücadele etmek ve topraklarınızı genişletmektir. 20 yüzyılı – alternatif tarih içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, gerçek parayla satılan özelliklerin kilidi açık şekilde sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, askeri güçlerinizi rahatça geliştirip düşmanlarınıza karşı daima üstün olabilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, fethetmeniz gereken topraklar, politika ve dahası sizleri bekliyor. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. 20 yüzyılı – alternatif tarih Play Store’da pek indirilmesi yoktur.

Kurulumu

20.Yüzyıl Alternatif Tarih v1.0.7 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

20.Yüzyıl Alternatif Tarih 1.0.7 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda OSMANLI DEVLETİ yönetiminizde olur ve günlük kazancınız çok yüksek miktardadır. (farklı bir ülke seçerseniz para hilesi çalışmaz ve bazı cihazlarda farklı bir ülkeden başlayabilir ama paranız sınırsız olur.)

20.Yüzyıl Alternatif Tarih 1.0.7 hile apk : oyun içinde gerçek parayla satılan tüm özelliklerin kilidi açıktır.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Savaş Oyunları, Strateji Oyunları20 yüzyıl alternatif tarih 1.0.7 altın hile, 20 yüzyıl alternatif tarih 1.0.7 hack apk, 20 yüzyıl alternatif tarih 1.0.7 hile apk, 20 yüzyıl alternatif tarih 1.0.7 mod apk, 20 yüzyıl alternatif tarih 1.0.7 para hile, 20 yüzyıl alternatif tarih altın hile, 20 yüzyıl alternatif tarih hack apk, 20 yüzyıl alternatif tarih hile apk, 20 yüzyıl alternatif tarih mod apk, 20 yüzyıl alternatif tarih para hile, 20 yüzyıl alternatif tarih premium hile, android, android oyun indir, apk, apk indir


Download 20.Yüzyıl Alternatif Tarih v1.0.7 MOD APK – MEGA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like