3DTuning v3.6.400 MOD APK – KİLİTLER AÇIK

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 31 views
( 704 ratings )
Price: $0
Download

3DTuning v3.6.400 MOD APK – KİLİTLER AÇIK

3DTuning v3.6.400 KİLİTLER AÇIK APK, araba modifiye oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını 3DTuning stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız seçtiğiniz arabayı detaylı bir şekilde incelemek, farklı parçalar kullanarak modifiye etmek ve eskisinden daha iyi bir hale getirmektir. 3DTuning içinde yaşanan genel kısıtlamalardan dolayı MOD APK yani gerçek parayla satılan tüm araç ve özelleştirme paketlerinin kilidi açık şekilde sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, arabaları istediğiniz gibi modifiye edebilirsiniz. Tamamı gerçek markalarda – modellerde arabalar, garajınız, yüzlerce modifiye malzemesi ve dahası sizleri bekliyor. 3DTuning v3.6.400 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. 3DTuning Play Store’da 220.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

3DTuning v3.6.400 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

3DTuning 3.6.400 hile apk : oyun içindeki gerçek parayla satılan tüm araçların, malzemelerin kilidi açıktır.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 

 Yorum Android Oyun, Simülasyon Oyunları3dtuning 3.6.400 full apk, 3dtuning 3.6.400 hack apk, 3dtuning 3.6.400 hile apk, 3dtuning 3.6.400 mod apk, 3dtuning 3.6.400 unlock apk, 3dtuning apk hile, 3dtuning apk mod, 3dtuning araba hile, 3dtuning full apk, 3dtuning hack, 3dtuning hack apk, 3dtuning hile apk, 3dtuning kilitler açık, 3dtuning mod apk, 3dtuning unlock apk, android, android oyun indir, apk, apk indir


Download 3DTuning v3.6.400 MOD APK – KİLİTLER AÇIK

Download

Recommended for You

You may also like