3DTuning v3.6.540 MOD APK – KİLİTLER AÇIK

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 31 views
( 912 ratings )
Price: $0
Download

3DTuning v3.6.540 MOD APK – KİLİTLER AÇIK

3DTuning v3.6.540 KİLİTLER AÇIK APK, arabalara ve modifiye yapmaya ilginiz varsa denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını 3DTuning firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız seçtiğiniz arabayı farklı boya, jant, body kit, spoiler gibi malzemeleri kullanarak yeniden düzenlemek ve daha göze hitap eden bir hala sokmaktır. 3DTuning içinde yaşanan genel kısıtlamalardan dolayı MOD APK yani gerçek parayla satılan tüm araç ve özelleştirme paketlerinin kilidi açık şekilde sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, arabaları istediğiniz gibi modifiye edebilirsiniz. Garajınız, yüzlerce modifiye malzemesi, gerçek modellerde arabalar ve dahası sizleri bekliyor. 3DTuning v3.6.540 sürümünde arabalar için düzenlemeler yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. 3DTuning Play Store’da 225.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

3DTuning v3.6.540 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

3DTuning 3.6.540 hile apk : oyun içindeki gerçek parayla satılan tüm araçların, malzemelerin kilidi açıktır.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Android Oyun, Simülasyon Oyunları3dtuning 3.6.540 full apk, 3dtuning 3.6.540 hack apk, 3dtuning 3.6.540 hile apk, 3dtuning 3.6.540 mod apk, 3dtuning 3.6.540 unlock apk, 3dtuning apk hile, 3dtuning apk mod, 3dtuning araba hile, 3dtuning full apk, 3dtuning hack, 3dtuning hack apk, 3dtuning hile apk, 3dtuning kilitler açık, 3dtuning mod apk, 3dtuning unlock apk, android, android oyun indir, apk, apk indir


Download 3DTuning v3.6.540 MOD APK – KİLİTLER AÇIK

Download

Recommended for You

You may also like