60 Parsecs v1.1.0 FULL APK – TAM SÜRÜM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 8 views
( 512 ratings )
Price: $0
Download

60 Parsecs v1.1.0 FULL APK – TAM SÜRÜM

60 Parsecs v1.1.0 FULL APK, yönetim, seçim yapma ve hayatta kalma türündeki oyunları seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Robot Gentleman firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakterler ile bulunduğunuz uzay üssünde dünyada oluşan patlamadan sonra hayatta kalmak ve günlerce idare etmeye çalışmaktır. Almanız gereken zor kararlar, ekip üyeleriniz, onlarca eşya, farklı yiyecekler ve dahası sizleri bekliyor. 60 Parsecs v1.1.0 sürümünde yeni görev eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Kaynaklarınızı idareli kullanmak, kimin yaşayacağına karar vermek parmaklarınızın ucundadır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. STEAM üzerinden mobil cihazlara geçiş yapan oyunlardan birisidir. 60 Parsecs! Play Store’da 14.99TL’dir.

Kurulumu

60 Parsecs v1.1.0 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Android Oyun, Hayatta Kalma Oyunları, Macera Oyunları60 parsecs 1.1.0 android, 60 parsecs 1.1.0 apk, 60 parsecs 1.1.0 full apk, 60 parsecs android, 60 parsecs android apk, 60 parsecs android için, 60 parsecs apk, 60 parsecs apk indir, 60 parsecs full apk, 60 parsecs mobile, 60 parsecs mobile game, 60 parsecs telefon için, android, android oyun indir, apk, apk indir


Download 60 Parsecs v1.1.0 FULL APK – TAM SÜRÜM

Download

Recommended for You

You may also like