7 Days Premium v2.5.1 FULL APK – TAM SÜRÜM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 123 views
( 707 ratings )
Price: $0
Download

7 Days Premium v2.5.1 FULL APK – TAM SÜRÜM

7 Days Premium v2.5.1 FULL APK, hikaye, seçim yapma ve macera türündeki oyunları seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını yapımcılığını bu tür oyunlarıyla ünlenen Buff Studio firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz garip dünya içinde seçimler yaparak ilerlemek, görevleri tamamlamak ve hikayelerin sonuna ulaşmaktır. 7 Days içinde yaşanan genel kısıtlamalardan dolayı MOD APK yani premium özellikler aktif şekilde sunuyorum bu sayede beklemeden, reklamsız bir şekilde oynayabilir, istediğiniz gibi seçim yapabilirsiniz. 7 Days Premium v2.5.1 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. 7 Days Premium Play Store’da 4.99TL’dir, 7.000’den fazla indirilmiştir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Kurulumu

7 Days Premium v2.5.1 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 63 Yorum Android Oyun, Hikaye Tabanlı Oyunlar, Macera Oyunları7 days hack, 7 days hile apk, 7 days mod apk, 7 days premium 2.5.1 android, 7 days premium 2.5.1 apk, 7 days premium 2.5.1 apk indir, 7 days premium 2.5.1 full apk, 7 days premium android, 7 days premium apk, 7 days premium full apk, android, android oyun indir, apk, apk indir


Download 7 Days Premium v2.5.1 FULL APK – TAM SÜRÜM

Download

Recommended for You

You may also like