8 Ball Pool v3.13.4 MOD APK – Vuruş Çizgisi Hileli

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 27 views
( 443 ratings )
Price: $0
Download

8 Ball Pool v3.13.4 MOD APK – Vuruş Çizgisi Hileli

8 Ball Pool v3.13.4 Vuruş Çizgisi Hileli APK, bilardo oyunlarını seven hocalarımın yakından takip ettiği yapımcılığını Miniclip firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız bulunduğunuz bilardo müsabakalarında size ait olan tüm topları deliklere yollamak ve kazanmaya çalışmaktır. 8 Ball Pool içinde yaşanan genel zorluklardan dolayı MOD APK yani vuruş çizgisi hileli olarak sunuyorum bu sayede rakiplerinize karşı daima üstün olabilir, tüm maçları kazanmaya 1 adım daha yakın olabilirsiniz. Dünyanın dört bir yanından rakipler, farklı oyun modları, bitmek bilmeyen mücadeleler, özel istekalar ve dahası sizleri bekliyor. 8 Ball Pool v3.13.4 sürümünde yeni etkinlikler eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. 8 Ball Pool Play Store’da 13.200.000’den fazla indirilmiştir.

 

KURULUMU

8 Ball Pool v3.13.4 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

8 Ball Pool 3.13.4 hile apk : oyun içinde bilardo oynarken çıkan çizgilerin boyutu maksimum seviyededir bu sayede beyaz top ve vuracağınız topun nereye gideceğini görebilirsiniz.

UYARI : Facebook hesabınız ile giriş yapmak istiyorsanız ve sorun yaşıyorsanız cihazınızda bulunan Facebook uygulamasını silin oyun üzerinden giriş yapın. Ardından Facebook uygulamasını Play Store’dan indirebilirsiniz.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Android Oyun, Spor Oyunları8 ball pool, 8 ball pool 3.13.4 çizgi hile, 8 ball pool 3.13.4 hack apk, 8 ball pool 3.13.4 hile apk, 8 ball pool 3.13.4 mega hile, 8 ball pool 3.13.4 mod apk, 8 ball pool 3.13.4 vuruş hile, 8 ball pool apk, 8 ball pool çizgi hile, 8 ball pool hack, 8 ball pool hack apk, 8 ball pool hile apk, 8 ball pool mod, 8 ball pool mod apk, 8 ball pool vuruş hile, android oyun indir, apk indir


Download 8 Ball Pool v3.13.4 MOD APK – Vuruş Çizgisi Hileli

Download

Recommended for You

You may also like