Ace Fighter v2.59 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 30 views
( 68 ratings )
Price: $0
Download

Ace Fighter v2.59 MOD APK – PARA HİLELİ

Ace Fighter Modern Air Combat Jet Warplanes v2.59 PARA HİLELİ APK, uçak simülasyon ve aksiyon oyunlarını seviyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Action Games Az firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız uçak ile bulunduğunuz görevlerde düşman hedeflerini yok etmek ve zafere ulaşmaktır. Ace Fighter içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz uçakları ve silahları satın alabilirsiniz. Tehlikeli it dalaşları, düşmanlarınız, zor görevler ve dahası sizleri bekliyor. Ace Fighter v2.59 sürümünde onlarca hata için düzenleme yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Ace Fighter Play Store’da 95.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Ace Fighter v2.59 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Ace Fighter 2.59 para hile apk : oyun içinde istediğiniz gibi para harcayabilirsiniz, paranız azalmaz daima artar.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Aksiyon Oyunları, Android Oyun, Simülasyon Oyunlarıace fighter 2.59 altın hile, ace fighter 2.59 apk hile, ace fighter 2.59 apk mod, ace fighter 2.59 hack apk, ace fighter 2.59 hile apk, ace fighter 2.59 mod apk, ace fighter 2.59 para hile, ace fighter altın hile, ace fighter apk hile, ace fighter apk mod, ace fighter hack, ace fighter hack apk, ace fighter hile apk, ace fighter mod apk, ace fighter para hile, android oyun indir, apk indir


Download Ace Fighter v2.59 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like