AdVenture Capitalist v6.3.7 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 33 views
( 324 ratings )
Price: $0
Download

AdVenture Capitalist v6.3.7 MOD APK – PARA HİLELİ

AdVenture Capitalist v6.3.7 PARA HİLELİ APK, idle ve işletme türündeki oyunları seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Kongregate stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız iş adamı ile şirketler kurmak, en iyi şekilde yönetmek ve para kazanmaya çalışmaktır. AdVenture Capitalist içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm görevleri kolayca tamamlayabilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, kurulmayı bekleyen farklı şirketler, görevler ve dahası sizleri bekliyor. AdVenture Capitalist v6.3.7 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. AdVenture Capitalist Play Store’da 1.450.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

AdVenture Capitalist v6.3.7 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

AdVenture Capitalist 6.3.7 para hile apk : oyun içinde paranız harcadıkça artacaktır.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Idle Oyunlar, İşletme Oyunlarıadventure capitalist 6.3.7 altın hile, adventure capitalist 6.3.7 android hile, adventure capitalist 6.3.7 gold hack, adventure capitalist 6.3.7 hack apk, adventure capitalist 6.3.7 hile apk, adventure capitalist 6.3.7 mod apk, adventure capitalist 6.3.7 money hack, adventure capitalist 6.3.7 para hile, adventure capitalist altın hile, adventure capitalist altın hile apk, adventure capitalist apk hile, adventure capitalist cash hack, adventure capitalist gold hack, adventure capitalist hack apk, adventure capitalist hile apk, adventure capitalist mod apk, adventure capitalist para hile, andorid oyun indir, android, apk, apk indir


Download AdVenture Capitalist v6.3.7 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like