Agar.io v1.0.1 APK – Resmi Mobil Oyunu

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 124 views
( 863 ratings )
Price: $0
Download

Agar.io v1.0.1 APK – Resmi Mobil Oyunu

Agar.io v1.0.1 APK, son zamanların en popüler oyunlarından birisi olmayı başaran tarayıcı tabanlı yüksek seviyede sürükleyicilik barındıran mükemmel bir oyundur. Çıktığı ilk günden bu yana milyonlarca oyuncuya hitap etmiş ve iyi yorumlar almıştır bunun üzerine dünyaca ünlü flash oyun yapımcısı olan Miniclip mobil platforma taşımıştır… Amacınız kontrol ettiğiniz daire ile sizden küçük olan daireleri yakalayarak yok etmektir yalnız ne kadar fazla daire yerseniz o kadar fazla büyür ve daha büyük rakiplerinizi yok edebilirsiniz… Grafikleri 2D olup kontroller joystick mantığıyla sağlanmaktadır. Agar.io Resmi Mobil oyunu ülkemiz için indirilmeye sunulmadığından dolayı Play Store’dan indiremezsiniz.

Kurulumu

Agar.io v1.0.1 APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 510 Yorum Android Oyunagar.io 1.0.1 android, agar.io 1.0.1 apk, agar.io android, agar.io android apk, agar.io android download, agar.io android indir, agar.io android telefon, agar.io apk, agar.io apk download, agar.io apk indir, agar.io miniclip, agar.io telefon, agario android, agario apk


Download Agar.io v1.0.1 APK – Resmi Mobil Oyunu

Download

Recommended for You

You may also like