Age of Civilizations Amerika v1.152 FULL APK

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 30 views
( 381 ratings )
Price: $0
Download

Age of Civilizations Amerika v1.152 FULL APK

Age of Civilizations Amerika v1.152 FULL APK, günün ilk konusu olarak siteden aldığım istekler üzerine ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını Łukasz Jakowski üstlendiği strateji ve taktik oyunlarını sevenler için mükemmel bir oyundur. Amacınız kontrol ettiğiniz ülke ile diğer ülkelerin topraklarını ele geçirip oynadığınız kıtanın tamamına sahip olmaktır. Oyunumuz adından da anlaşılacağı üzere Amerika kıtasında geçmektir. Age of Civilizations serisi gerçek haritalar üzerinden oynanmaktadır dolayısıyla farklı yıllara ait savaşların geçtiği bölgeler değişiklik göstermektedir. Age of Civilizations Amerika içinde 320 vilayet ve 223 farklı millet bulunmaktadır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi orta seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. Age of Civilizations Amerika Play Store’da 3.90TL’dir 120’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Age of Civilizations Amerika v1.152 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyunage of civilizations america apk, age of civilizations amerika 1.152 android, age of civilizations amerika 1.152 apk download, age of civilizations amerika 1.152 apk indir, age of civilizations amerika 1.152 full apk, age of civilizations amerika android, age of civilizations amerika android indir, age of civilizations amerika apk, age of civilizations amerika apk download, age of civilizations amerika apk indir, age of civilizations amerika indir


Download Age of Civilizations Amerika v1.152 FULL APK

Download

Recommended for You

You may also like