Age of Dynasties v1.3.0 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 8 views
( 982 ratings )
Price: $0
Download

Age of Dynasties v1.3.0 MOD APK – PARA HİLELİ

Age of Dynasties v1.3.0 PARA HİLELİ APK, strateji, yönetim ve seçim yapma üzerine kurulu oyunları seven hocalarım için ekleme gereği duyduğum yapımcılığını RoboBot Studio firmasının üstlendiği Android platformunun bilindik oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız kral ile başında bulunduğunuz imparatorluğu en iyi şekilde yönetmek, düşmanlarınıza ve dostlarınıza göre uygun politika izlemektir. Age of Dynasties içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız xp puanı hileli olarak sunuyorum bu sayede özel seçimleri ve danışmaları kullanabilir, krallığınızı en başarılı şekilde yönetebilirsiniz. Devlet adamları, aileniz, düşmanlarınıza ve dahası sizleri bekliyor. Age of Dynasties v1.3.0 sürümünde yeni etkinlikler ve hükümdar – hanedanlık için özelleştirmeler eklenmiştir. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Age of Dynasties Play Store’da 8.000’den fazla indirilmiştir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Kurulumu

Age of Dynasties v1.3.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Age of Dynasties 1.3.0 xp hile apk : oyuna giriş yaptığınızda xp puanı miktarına bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Android Oyun, Strateji Oyunlarıage of dynasties 1.3.0 altın hile, age of dynasties 1.3.0 apk hile, age of dynasties 1.3.0 hack apk, age of dynasties 1.3.0 hile apk, age of dynasties 1.3.0 mod apk, age of dynasties 1.3.0 para hile, age of dynasties apk hile, age of dynasties apk mod, age of dynasties hack, age of dynasties hack apk, age of dynasties hile apk, age of dynasties mod apk, age of dynasties para hile, android, android oyun indir, apk, apk indir


Download Age of Dynasties v1.3.0 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like