Age of History 2 Asia v1.01584_ASIA MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (3 months ago)
Get it On Google Play
Read 18 views
( 762 ratings )
Price: $0
Download

Age of History 2 Asia v1.01584_ASIA MOD APK – PARA HİLELİ

Age of History 2 Asia v1.01584_ASIA PARA HİLELİ APK, strateji, savaş ve yönetim türündeki oyunları seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Łukasz Jakowski üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız ülke yönetimi ile bulunduğunuz Asya Kıtası üstünde diğer devletlere karşı sınırlarınızı savunmak ve alanınızı genişletmektir. Age of History 2 Asia içinde yaşanan maddi sorunlardan genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, askerlerinizi ve şehirlerinizi rahatça güçlendirip yenilmez olabilirsiniz. Uzun süren savaşlar, farklı senaryolar, detaylı işlenmiş haritalar ve dahası sizleri bekliyor. Age of History 2 Asia v1.01584_ASIA sürümünde hata düzenlemeleri yapılmış olup, herkes için indirilebilir hale gelmiştir. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Age of History II Asya Play Store’da 12.99TL’dlr, yeni olduğu için pek indirilmesi yoktur. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Kurulumu

Age of History 2 Asia v1.01584_ASIA MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Age of History 2 Asia para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 

 Yorum Android Oyun, Savaş Oyunları, Strateji Oyunlarıage of history 2 asia 1.01584_asia altın hile, age of history 2 asia 1.01584_asia android, age of history 2 asia 1.01584_asia apk, age of history 2 asia 1.01584_asia full apk, age of history 2 asia 1.01584_asia hack apk, age of history 2 asia 1.01584_asia hile apk, age of history 2 asia 1.01584_asia mod apk, age of history 2 asia 1.01584_asia para hile, age of history 2 asia android, age of history 2 asia apk, age of history 2 asia apk indir, age of history 2 asia full apk, age of history 2 asia hack apk, age of history 2 asia hile apk, age of history 2 asia mod apk, age of history 2 asia para hile, android, android apk, android oyun indir, apk, apk indir


Download Age of History 2 Asia v1.01584_ASIA MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like