Age of War v4.8 MOD APK – MEGA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 26 views
( 899 ratings )
Price: $0
Download

Age of War v4.8 MOD APK – MEGA HİLELİ

Age of War v4.8 MEGA HİLELİ APK, siteden aldığım istekler arasında sıkça adını gördüğüm yapımcılığını dünyaca ünlü flash oyun stüdyolarından birisi olan MAX GAMES’in üstlendiği sürükleyicilik bakımından oldukça başarılı bulduğum mükemmel bir oyundur. Amacınız eski çağlardan başlayıp gelişmiş zamana kadar kontrol ettiğiniz askerler ile düşmanlara karşı savaşmaktır. Klasik bir defans oyunu da sayılabilir. Age of War içinde yaşanan maddi sorunlardan ve oyunun tam sürüm olmaması durumundan dolayı MOD APK yani tüm ücretli özellikler satın alınmış şekilde sunuyorum bu sayede düşmanlarınıza karşı hile menüsünü kullanabilir, kilitli olan generallere karşı savaşabilirsiniz. 16 değişik askeri birim, zorlu düşmanlar, özel yetenekler ve dahası sizleri bekliyor… Age of War Play Store’da 124.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Age of War v4.8 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Age of War 4.8 hile apk : oyun içindeki tüm paralı özellikler açıktır.

Age of War 4.8 para hile apk : oyun içinde “Hacked Mode” açık olduğu için sınırsız paranız vardır ve hızlı asker oluşturabilirsiniz.

NOT : oyuna başlamadan önce hilesiz oynamak için Hacked Mode seçeneğini kaldırabilirsiniz.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Android Oyunage of war 4.8 android, age of war 4.8 android hile, age of war 4.8 android mod, age of war 4.8 apk, age of war 4.8 apk download, age of war 4.8 full, age of war 4.8 full apk, age of war 4.8 hack, age of war 4.8 hack apk, age of war 4.8 hile, age of war 4.8 hile apk, age of war 4.8 mod, age of war 4.8 mod apk, age of war 4.8 premium apk, age of war altın hile, age of war altın hile apk, age of war android hack, age of war full, age of war full apk, age of war general hile, age of war hack, age of war hile, age of war hile apk, age of war mod, age of war para hile apk, age of war premium apk, android oyun indir, oyun apk


Download Age of War v4.8 MOD APK – MEGA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like