Air Navy Fighters v3.0.0 FULL APK – TAM SÜRÜM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 7 views
( 901 ratings )
Price: $0
Download

Air Navy Fighters v3.0.0 FULL APK, uçak simülasyon oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını RORTOS stüdyosunun üstlendiği Android platformunun bilindik oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız uçak ile bulunduğunuz bölümlerde uçuşlar yapıp görevleri tamamlamaktır. Farklı uçaklar, uzun uçuşlar, onlarca görev, senaryolar ve dahası sizleri bekliyor. F/A-18 Super Hornet, F-14 Tomcat ve C-2A Greyhound parmaklarınızın ucunda olacaktır. İster serbest uçuş isterseniz de görevler dayalı uçuşlar yapabilirsiniz. Yok etmeniz gereken düşman uçak ve bölgeleri füzeleri yollamanız için bekliyor. Ayrıca başka kullanıcıların hazırladığı görevlere de giriş yapabilirsiniz. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ve sensör ile sağlanabilmektedir. Air Navy Fighters Play Store’da 9.99TL’dir, 5.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Kurulumu

Air Navy Fighters v3.0.0 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Simülasyon Oyunlarıair navy fighters 3.0.0 android, air navy fighters 3.0.0 apk, air navy fighters 3.0.0 apk download, air navy fighters 3.0.0 apk indir, air navy fighters 3.0.0 full, air navy fighters 3.0.0 full apk, air navy fighters android, air navy fighters android apk, air navy fighters android download, air navy fighters apk, air navy fighters apk download, air navy fighters apk indir, air navy fighters full, air navy fighters full apk, air navy fighters full apk indir, android oyun indir, apk indir


Download Air Navy Fighters v3.0.0 FULL APK – TAM SÜRÜM

Download

Recommended for You

You may also like