AirFighters v4.1.6 MOD APK – TÜM KİLİTLER AÇIK

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 9 views
( 275 ratings )
Price: $0
Download

AirFighters v4.1.6 MOD APK – TÜM KİLİTLER AÇIK

AirFighters v4.1.6 UÇAK HİLELİ APK, savaş, uçak simülasyon ve görev yapma üzerine kurulu oyunları seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını ünlü RORTOS firmasının üstlendiği Android platformunun vazgeçilmez oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız uçak ile bulunduğunuz bölüm içinde sizden istenilenler doğrultusunda uçuşlar yapmak ve görevleri tamamlamaktır.  AirFighters içinde yaşanan genel zorluklardan dolayı MOD APK yani tüm uçakların kilidi açık hileli, it dalaşı ve dünya hakimiyeti paketlerinin kilidi açık şekilde sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm uçakları kullanabilirsiniz. Uzun süren görevler, farklı modellerde uçaklar, tehlikeli düşman hedefleri ve dahası sizleri bekliyor. AirFighters v4.1.6 sürümünde yeni uçak AC-130 SPECTRE eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller sensör ve dokunmatik ile sağlanabilmektedir. AirFighters Play Store’da 122.000’den fazla indirilmiştir.

 

KURULUMU

AirFighters v4.1.6 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “it.rortos.airfighters” ve Android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

AirFighters v4.1.6 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

AirFighters 4.1.6 hile apk : oyun içindeki tüm uçak ve paketlerin kilidi açıktır.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Simülasyon Oyunlarıairfighters 4.1.6 android hile, airfighters 4.1.6 full apk, airfighters 4.1.6 hack apk, airfighters 4.1.6 hile apk, airfighters 4.1.6 mod apk, airfighters 4.1.6 uçak hile, airfighters 4.1.6 unlock apk, airfighters android hile, airfighters android mod, airfighters full apk, airfighters hack apk, airfighters hile, airfighters hile apk, airfighters mod apk, airfighters uçak hile, airfighters unlock, airfighters unlock apk, android, android oyun indir, apk, apk indir


Download AirFighters v4.1.6 MOD APK – TÜM KİLİTLER AÇIK

Download

Recommended for You

You may also like