Airport City v3.34.02 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 21 views
( 328 ratings )
Price: $0
Download

Airport City v3.34.02 MOD APK – PARA HİLELİ

Airport City v3.34.02 PARA HİLELİ APK, şehir kurma tarzındaki oyunları sevenler için farklı bir alternatif olacağını düşündüğüm yapımcılığını Game Insight stüdyosunun üstlendiği hava alanı kurma oyunudur. Airport City içinde yaşanan maddi sorunlardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli ve sınırsız altın hileli olarak sunmak istiyorum bu sayede sahip olduğunuz alanı genişletebilir, hava alanınızı dilediğiniz gibi kurabilirsiniz ayrıca sınırsız para ve altın ile asla beklemeden tüm yapılarınızı inşa edebilirsiniz. Amacınız boş arazi üzerine hangar, uçak yolu, turistik birimler ve çeşitli birimler inşa ederek kalabalık bir yolcu taşıma kapasitesine ulaşmaktır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. Airport City Play Store’da 460.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Airport City v3.34.02 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.gameinsight.airport” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Airport City v3.34.02 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Airport City 3.34.02 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda dilediğiniz gibi alışveriş yapabilirsiniz. Paranız azalmaz daima artar.

Airport City 3.34.02 altın hile apk : oyuna giriş yaptığınızda dilediğiniz gibi alışveriş yapabilirsiniz. Altınınız azalmaz daima artar.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyunairport city 3.34.02 altın hile apk, airport city 3.34.02 android hile, airport city 3.34.02 hack apk, airport city 3.34.02 hile apk, airport city 3.34.02 mod apk, airport city 3.34.02 para hile, airport city android hack apk, airport city android hile, airport city android hile apk, airport city hack apk, airport city mod apk, airport city para hile apk


Download Airport City v3.34.02 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like