Airport City v4.3.2.1 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 23 views
( 243 ratings )
Price: $0
Download

Airport City v4.3.2.1 MOD APK – PARA HİLELİ

Airport City v4.3.2.1 PARA HİLELİ APK, şehir ve çiftlik kurma oyunlarını sevenlerin kesinlikle denemeleri gerektiğini düşündüğüm adından da anlaşılacağı üzere havalimanı işletmeciliği yapacağınız sürükleyici bir oyundur. Yapımcılığını bu tarz oyunları ile ünlü olan Game Insight stüdyosu üstlenmiştir. Amacınız sahip olduğunuz arazi üzerine birimlerinizi inşa ederek uçakları yollamaktır. Airport City içinde yaşanan maddi sorunlardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hilel ve sınırsız altın hileli olarak sunmak istiyorum bu sayede araziniz üzerine gelişmiş bir havalimanı kurabilir, daha çok yolcu ve uçağa sahip olabilirsiniz… Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. Airport City Play Store’da 504.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Airport City v4.3.2.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Airport City 4.3.2.1 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda dilediğiniz gibi para harcayabilirsiniz. Paranız azalmaz daima artar.

Airport City 4.3.2.1 altın hile apk : oyuna giriş yaptığınızda dilediğiniz gibi altın harcayabilirsiniz. Altınınız azalmaz daima artar.

NOT : oyun içinde para ve altın harcarken öncelikle düşük fiyatlı ürünlerden başlayıp paranızı arttırın.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 234 Yorum Android Oyunairport city 4.3.2.1 altın hile apk, airport city 4.3.2.1 android hile, airport city 4.3.2.1 android mod, airport city 4.3.2.1 apk hile, airport city 4.3.2.1 apk mod, airport city 4.3.2.1 gold hack, airport city 4.3.2.1 hack, airport city 4.3.2.1 hack apk download, airport city 4.3.2.1 hile indir, airport city 4.3.2.1 mod, airport city 4.3.2.1 mod apk, airport city 4.3.2.1 money hack, airport city 4.3.2.1 para hile apk, airport city 4.3.2.1 yakıt hile, airport city altın hile, airport city altın hile apk, airport city android hile, airport city apk hack, airport city apk hile, airport city hack apk, airport city hack apk download, airport city hile indir, airport city mod apk, airport city para hile, airport city para hile apk, android oyun indir


Download Airport City v4.3.2.1 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like