Airport Madness 3D v1.605 FULL APK – TAM SÜRÜM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 30 views
( 261 ratings )
Price: $0
Download

Airport Madness 3D v1.605 FULL APK – TAM SÜRÜM

Airport Madness 3D v1.602 FULL APK, uçak simülasyon ve işletme oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Big Fat Simulations Inc. stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız bulunduğunuz havaalanı içinde kontrol kulesi üstünden uçakların iniş ve kalkışlarını yönetmek ve uçuşları sağlamaktır. Airport Madness 3D içinde bulunan kısıtlamalardan dolayı FULL APK yani TAM SÜRÜM olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, dilediğiniz bölümlerde rahatlıkla oynayabilirsiniz. Farklı modellerde uçaklar, dünyanın çeşitli bölgeleri, havayolu şirketleri ve dahası sizleri bekliyor. Airport Madness 3D v1.605 sürümünde onlarca hata için düzenleme yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Airport Madness 3D Play Store’da 24.99TL’dir.

Kurulumu

Airport Madness 3D v1.605 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

NOT : kurulumda sorun yaşayan hocalarım için tek link yani tek apk dosyası olarak sunuyorum kurun ve oynayın.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, İşletme Oyunları, Simülasyon Oyunlarıairport madness 3d 1.605 all unlock apk, airport madness 3d 1.605 android hile, airport madness 3d 1.605 full apk, airport madness 3d 1.605 hack apk, airport madness 3d 1.605 mod apk, airport madness 3d 1.605 pro apk, airport madness 3d 1.605 tam sürüm, airport madness 3d android, airport madness 3d android hile, airport madness 3d apk, airport madness 3d apk download, airport madness 3d apk hack, airport madness 3d full apk, airport madness 3d hack, airport madness 3d hack apk, airport madness 3d hile apk, airport madness 3d mod apk, airport madness 3d pro apk, airport madness 3d tam sürüm, android, android oyun indir, apk, apk indir


Download Airport Madness 3D v1.605 FULL APK – TAM SÜRÜM

Download

Recommended for You

You may also like