Akinator the Genie v4.01 FULL APK

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 21 views
( 225 ratings )
Price: $0
Download

Akinator the Genie v4.01 FULL APK

Akinator the Genie v4.01 FULL APK, siteden aldığım istekler üzerine ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını Elokence stüdyosunun üstlendiği internetin akıllı adamı lakabıyla tanınan mükemmel bir oyun-uygulama karışımıdır. Akinator the Genie’de aklınızdan bir ünlüyü tutun futbolcu, oyuncu, şarkıcı ve benzeri ardından Akinator sorduğu sorulara düzgünce cevap verin amacı aklınızdaki ünlünün ismini bulmaktır… Akinator the Genie içinde yaşanan kısıtlamalardan dolayı FULL APK yani TAM SÜRÜM olarak sunuyorum bu sayede hiç bir engele takılmadan dilediğiniz gibi oynayabilirsiniz. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. Akinator the Genie Play Store’da 4.29TL’dir.

Kurulumu

Akinator the Genie v4.01 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Android Oyun, Android Uygulamaakinator 4.01 android indir, akinator 4.01 apk download, akinator 4.01 apk full, akinator 4.01 apk indir, akinator 4.01 full apk, akinator 4.01 full download, akinator 4.01 full sürüm, akinator 4.01 premium apk, akinator 4.01 premium apk indir, akinator 4.01 pro apk, akinator apk full, akinator apk full download, akinator apk indir full, akinator apk pro, akinator full apk indir, akinator full download, akinator full sürüm, akinator premium apk, akinator pro apk, akinator pro apk download, akinator pro apk indir, akinator the genie full apk, android oyun indir, oyun apk


Download Akinator the Genie v4.01 FULL APK

Download

Recommended for You

You may also like