Akinator VIP v8.1.2 FULL APK – TAM SÜRÜM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 4 views
( 600 ratings )
Price: $0
Download

Akinator VIP v8.1.2 FULL APK – TAM SÜRÜM

Akinator VIP v8.1.2 FULL APK, zaman geçirmek için oyunlar arıyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Elokence stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız karşınızdaki karakterin sorularına doğru yanıtlar vererek aklınızdaki kişiyi bulmasını sağlamaktır. Akinator içinde yaşanan kısıtlamalardan dolayı MOD APK yan VİP SÜRÜM olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz. Futbolcular, oyuncular, Youtuberlar ve dahası sizleri bekliyor. Akinator VIP v8.1.2 sürümünde onlarca hata için düzenleme yapılmıştır. Tahmin etmesini istediğiniz kişi hakkında vereceğiniz detaylar sizi doğru veya yanlış isimlere götürebilir. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. Akinator VIP Play Store’da 27.99TL’dir, 40.000’den fazla indirilmiştir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Kurulumu

Akinator VIP v8.1.2 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Android Oyun, Klasik Oyunlarakinator vip 8.1.2 android indir, akinator vip 8.1.2 apk, akinator vip 8.1.2 apk download, akinator vip 8.1.2 apk indir, akinator vip 8.1.2 full apk, akinator vip android, akinator vip android indir, akinator vip apk, akinator vip apk download, akinator vip apk indir, akinator vip full apk, akinator vip hack, akinator vip mod apk, android, android oyun indir, apk, apk indir


Download Akinator VIP v8.1.2 FULL APK – TAM SÜRÜM

Download

Recommended for You

You may also like