Alien Blackout v1.0.4 FULL APK – TAM SÜRÜM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 32 views
( 753 ratings )
Price: $0
Download

Alien Blackout v1.0.4 FULL APK – TAM SÜRÜM

Alien Blackout v1.0.4 FULL APK, gerilim, aksiyon ve hikaye türündeki oyunları seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını D3 Go! firmasının üstlendiği Android platformunun geçtiğimiz aylarda giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız Amanda Ripley adından ki ana karakter ve ekibinizle bulunduğunuz uzay üssünde (Xenomorph) yaratığa karşı mücadele etmek ve kurtulmaya çalışmaktır. Zorlu seçimler, dikkat etmeniz gereken tehditler, kameralar ve dahası sizleri bekliyor. Oynarken yönetimi Five Nights at Freddy’s benzetebilirsiniz ancak çok daha iyidir. Alien Blackout v1.0.4 sürümünde onlarca hata düzenlemesi yapılmış olup, desteklenen cihaz sayısı artırılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Alien: Blackout Play Store’da 34.99TL’dir.

Kurulumu

Alien Blackout 1.0.4 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Aksiyon Oyunları, Android Oyun, Hikaye Tabanlı Oyunlar, Korku Oyunları, Macera Oyunlarıalien blackout 1.0.4 android, alien blackout 1.0.4 android indir, alien blackout 1.0.4 apk, alien blackout 1.0.4 apk download, alien blackout 1.0.4 apk full, alien blackout 1.0.4 apk indir, alien blackout 1.0.4 full apk, alien blackout android, alien blackout android apk, alien blackout android indir, alien blackout apk, alien blackout apk download, alien blackout apk indir, alien blackout full apk, alien blackout mobile, alien blackout telefon için, android, android oyun indir, apk, apk indir


Download Alien Blackout v1.0.4 FULL APK – TAM SÜRÜM

Download

Recommended for You

You may also like