Alien Shooter Last Hope v1.0.7 FULL APK – TAM SÜRÜM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 10 views
( 242 ratings )
Price: $0
Download

Alien Shooter Last Hope v1.0.7 FULL APK – TAM SÜRÜM

Alien Shooter Last Hope v1.0.7 FULL APK, aksiyon, macera ve uzaylılara karşı mücadele etme oyunlarını seven hocalarım için ekleme gereği duyduğum yapımcılığını bu tür oyunlarıyla ünlenen Sigma Team firmasının üstlendiği Android platformuna yen giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz görevlerde canavar istilasına karşı savaşmak ve bölüm sonlarına ulaşmaktır. Farklı senaryolar, güçlü silahlar, tehlikeli yaratıklar ve dahası sizleri bekliyor. Alien Shooter Last Hope sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Araştırma merkezlerini yok etmek, ardı arkası kesilmeyen düşman akınlarını önlemek ve insanlığı kurtarmak parmaklarınızın ucundadır. Grafikleri 2D – 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Alien Shooter Last Hope Play Store’da 34.99TL’dir.

Kurulumu

Alien Shooter Last Hope v1.0.7 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Aksiyon Oyunları, Android Oyun, Macera Oyunlarıalien shooter last hope 1.0.7 android, alien shooter last hope 1.0.7 apk, alien shooter last hope 1.0.7 apk indir, alien shooter last hope 1.0.7 full apk, alien shooter last hope 1.0.7 mobile, alien shooter last hope android, alien shooter last hope apk, alien shooter last hope apk indir, alien shooter last hope full apk, alien shooter last hope mobile, alien shooter last hope telefon için, android, android oyun indir, apk, apk indir


Download Alien Shooter Last Hope v1.0.7 FULL APK – TAM SÜRÜM

Download

Recommended for You

You may also like