Alive In Shelter v14.1.4 MOD APK – MEGA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 25 views
( 534 ratings )
Price: $0
Download

Alive In Shelter v14.1.4 MOD APK – MEGA HİLELİ

Alive In Shelter v14.1.4 PARA HİLELİ APK, hayatta kalma, macera ve seçim yapma üzerine kurulu oyunları seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını pokulan Wojciech Zomkowski üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakterler ile kaos ortamında sığınak içinde olabildiğince dayanmak ve yaşamaya çalışmaktır. Alive In Shelter içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel kısıtlamalardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, gerçek parayla satılan tüm özelliklerin kilidi açık hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tüm karakter ve paket özelliklerini aktif edebilirsiniz. Farklı oyun senaryoları, almanız gereken kararlar, canavarlar ve dahası sizleri bekliyor. Alive In Shelter v14.1.4 sürümünde düşmanlar için yenilikler ve hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Alive In Shelter Play Store’da 37.000’den fazla indirilmiştir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Kurulumu

Alive In Shelter v14.1.4 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Alive In Shelter 14.1.4 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Alive In Shelter 14.1.4 hile apk : oyun içindeki gerçek parayla satılan özelliklerin kilidi açıktır.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Hayatta Kalma Oyunları, Macera Oyunlarıalive in shelter 14.1.4 altın hile, alive in shelter 14.1.4 apk hile, alive in shelter 14.1.4 hack apk, alive in shelter 14.1.4 hile apk, alive in shelter 14.1.4 mod apk, alive in shelter 14.1.4 para hile, alive in shelter altın hile, alive in shelter apk hile, alive in shelter dlc full, alive in shelter full apk, alive in shelter hack, alive in shelter hack apk, alive in shelter hile apk, alive in shelter mod apk, alive in shelter para hile, android, android oyun indir, apk, apk indir


Download Alive In Shelter v14.1.4 MOD APK – MEGA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like