Among Us v2020.5.9 MOD APK – KİLİTLER AÇIK

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 9 views
( 750 ratings )
Price: $0
Download

Among Us v2020.5.9 MOD APK – KİLİTLER AÇIK

Among Us v2020.5.9 KİLİTLER AÇIK APK, katil kim oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Innersloth LLC firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz uzay gemisi içinde kararlar – oylar vererek suçluyu bulmak ve ortadan kaldırmaktır. Among Us içinde yaşanan genel kısıtlamalardan dolayı MOD APK yani gerçek parayla satılan kostümlerin, şapkaların, evcil hayvanların kilidi açık şekilde sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonunu kadar çıkarabilir, diğer oyunculara karşı farkınızı ortaya koyabilirsiniz. Dünyanın dört bir yanından oyuncular, mantıklı bir şekilde vermeniz gereken oylar, arkadaşlarınızla oynama imkanı ve dahası sizleri bekliyor. Among Us v2020.5.9 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikler 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. STEAM üzerinde de bilgisayar platformu için sunulmaktadır. Among Us Play Store’da 700.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Among Us v2020.5.9 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Among Us v2020.5.9 hile apk : oyun içindeki tüm şapka, kostüm ve evcil hayvan kilitleri açıktır.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Strateji Oyunlarıamong us 2020.5.9 hack apk, among us 2020.5.9 hile apk, among us 2020.5.9 mod apk, among us 2020.5.9 premium hile, among us 2020.5.9 vip hack, among us apk hile, among us hack, among us hack apk, among us hile apk, among us kostüm hile, among us mod apk, among us premium, among us premium apk, among us şapka hile, among us vip hile, android, android oyun indir, apk, apk indir


Download Among Us v2020.5.9 MOD APK – KİLİTLER AÇIK

Download

Recommended for You

You may also like