AndroVid Pro v2.7.0 APK – Android Video Düzenleyici

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 37 views
( 244 ratings )
Price: $0
Download

AndroVid Pro v2.7.0 APK – Android Video Düzenleyici

AndroVid Pro v2.7.0 FULL APK, siteden aldığım istekler üzerine ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını Zeoxy stüdyosunun üstlendiği mobil cihazlarımız üzerinden video düzenlememize olanak sağlayan oldukça yararlı bir uygulamadır. Mobil cihazlar hayatımıza girdiği andan bu yana istediğimiz her an video çekebiliyor, anılarımızı saklayabiliyoruz ancak bu oluşturduğumuz videolarda çeşitli düzenlemeler yapmak için illaki bir bilgisayara ihtiyaç duyuyoruz bu sorununun önüne geçebilmek için AndroVid uygulamasını sizlere öneriyorum. AndroVid ile videolarınızda; yazı ekleme, kırpma, müzik ekleme, birleştirme, farklı formatlara dönüştürme, çeşitli efektler ekleme ve dahasını yapabilirsiniz… Kullanımı oldukça kolaydır, TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. AndroVid Pro Video Editor Play Store’da 4.99TL’dir 7.600’den fazla indirilmiştir.

 

Kurulumu

AndroVid Pro v2.7.0 APK dosyamızı indirip kuralım ve uygulamamızı açalım.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Uygulamaandroid oyun indir, androvid full apk, androvid pro 2.7.0 android, androvid pro 2.7.0 apk, androvid pro 2.7.0 apk download, androvid pro 2.7.0 apk full, androvid pro 2.7.0 apk hack, androvid pro 2.7.0 apk indir, androvid pro 2.7.0 full apk, androvid pro 2.7.0 full download, androvid pro 2.7.0 full indir, androvid pro 2.7.0 full sürüm, androvid pro 2.7.0 hack, androvid pro 2.7.0 tam sürüm, androvid pro android, androvid pro android full, androvid pro apk, androvid pro apk indir, androvid pro video editor 2.7.0 apk indir, androvid pro video editor apk, androvid pro video editor full apk, androvid pro video editor full apk download


Download AndroVid Pro v2.7.0 APK – Android Video Düzenleyici

Download

Recommended for You

You may also like