Angry Birds 2 v2.0.1 MOD APK – ELMAS HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 24 views
( 449 ratings )
Price: $0
Download

Angry Birds 2 v2.0.1 MOD APK – ELMAS HİLELİ

Angry Birds 2 v2.0.1 ELMAS HİLELİ APK, klasik Angry Birds oyunlarını seviyorsanız yapımcılığını her zamanki gibi Rovio Entertainment stüdyosunun üstlendiği sürükleyici ve başarılı budluğum Angry Birds 2’yi kesinlikle denemeniz gerekiyor. Amacınız yeşil domuzların barındığı yerleri yok ederek bir sonraki bölüme geçmektir. Angry Birds 2 içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız elmas hileli ve sınırsız enerji hileli olarak sunmak istiyorum bu sayede tüm bölümleri bitirebilir domuzların tamamı yok edebilirsiniz. Sapanla fırlatılmayı bekleyen kuşlar, güçlü bölüm sonu canavarları ve dahası sizleri bekliyor… Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. Angry Birds 2 Play Store’da 144.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Angry Birds 2 v2.0.1 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.rovio.baba” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Angry Birds 2 v2.0.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Angry Birds 2 2.0.1 elmas hile apk : oyunda dilediğiniz gibi elmas harcayabilirsiniz. Elmas miktarınız azalmaz daima artar.

Angry Birds 2 2.0.1 enerji hile apk : oyundaki enerjiniz daima tamdır.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyunangry birds 2 2.0.1 altın hile apk, angry birds 2 2.0.1 android hile, angry birds 2 2.0.1 android mod, angry birds 2 2.0.1 apk hack, angry birds 2 2.0.1 apk hile, angry birds 2 2.0.1 apk mod, angry birds 2 2.0.1 elmas hile apk, angry birds 2 2.0.1 enerji hile apk, angry birds 2 2.0.1 gems hack, angry birds 2 2.0.1 hack apk, angry birds 2 2.0.1 hile apk, angry birds 2 2.0.1 mod apk, angry birds 2 2.0.1 para hile apk, angry birds 2 android hile, angry birds 2 elmas hile apk, angry birds 2 enerji hile apk, angry birds 2 hack apk, angry birds 2 hile apk


Download Angry Birds 2 v2.0.1 MOD APK – ELMAS HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like