Angry Birds Epic v1.2.7 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 24 views
( 80 ratings )
Price: $0
Download

Angry Birds Epic v1.2.7 MOD APK – PARA HİLELİ

Angry Birds Epic v1.2.7 PARA HİLELİ APK, mobil cihazların sevilen oyunu Angry Birds serisi sürekli güncellenen yapısıyla birlikte gelen yenilikler ile oyuncularını kendine bağlamayı başarıyor… Klasik Angry Birds tarzından fazlasıyla uzak bir oyun oynamak istiyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm savaş konulu mükemmel bir Angry Birds oyunudur. Amacınız kontrol ettiğiniz sinirli kuşlar ile domuzları sonsuza denk ortadan kaldırmaktır. Angry Birds Epic içinde yaşanan maddi sorunlardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli ve sınırsız altın hileli olarak sunmak istiyorum bu sayede sahip olduğunuz kuşları dilediğiniz gibi geliştirebilir istediğiniz ekipmanları satın alabilirsiniz. Oyunumuzda orta çağ dönemi konu alınıyor diyebilir şövalye, büyücü, okçu ve benzeri karakterler mevcuttur. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. Angry Birds Epic Play Store’da 1.800.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Angry Birds Epic v1.2.7 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.rovio.gold” ve android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Angry Birds Epic v1.2.7 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Angry Birds Epic 1.2.7 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Angry Birds Epic 1.2.7 altın hile apk : oyuna giriş yaptığınızda altın miktarına bakmanız yeterlidir.

Angry Birds Epic 1.2.7 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyunangry birds epic 1.2.7 altın hile apk, angry birds epic 1.2.7 android hile, angry birds epic 1.2.7 elmas hile apk, angry birds epic 1.2.7 hack apk, angry birds epic 1.2.7 hack apk indir, angry birds epic 1.2.7 hile apk, angry birds epic 1.2.7 hileli apk, angry birds epic 1.2.7 mod apk, angry birds epic 1.2.7 mod apk indir, angry birds epic 1.2.7 para hile, angry birds epic altın hile apk, angry birds epic android hile, angry birds epic apk mod indir, angry birds epic elmas hile apk, angry birds epic hack apk, angry birds epic hile apk, angry birds epic para hile apk


Download Angry Birds Epic v1.2.7 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like