Angry Birds Fight! v1.4.0 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 21 views
( 74 ratings )
Price: $0
Download

Angry Birds Fight! v1.4.0 MOD APK – PARA HİLELİ

angry-birds-fight-v1-4-0-mod-apk-para-hileliAngry Birds Fight! v1.4.0 PARA HİLELİ APK, siteden aldığım istekler üzerine güncel sürümünü sunma gereksinimi duyduğum yapımcılığını klasik olarak Rovio stüdyosunun üstlendiği sinirli kuşların mükemmel bir oyundur. Amacınız Candy Crush Saga oyunundaki gibidir en az 3 aynı kuşu yan yana getirerek puan toplayıp karşınızdaki rakibi alt etmektir. Angry Birds Fight! içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız enerji hileli ve tüm kuşlar kullanıma açık şekilde sunmak istiyorum bu sayede yenilmez olabilir, tüm kuşları deneyip dilediğiniz gibi geliştirebilirsiniz. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. Angry Birds Fight! Play Store’da 169.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Angry Birds Fight! v1.4.0 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Angry Birds Fight! 1.4.0 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda öğretici ile oyuna devam edin ilk gemi dövüşünden sonra paranıza bakmanız yeterlidir.

Angry Birds Fight! 1.4.0 enerji hile apk : enerjiniz azalmaz dilediğiniz gibi oynayabilirsiniz.

Angry Birds Fight! 1.4.0 gemi enerji hile apk : enerjiniz azalmaz dilediğiniz gibi gemi savaşı yapabilirsiniz.

UYARI : oyunu oynayabilmek için aktif internet bağlantısına ihtiyacınız vardır.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Android Oyunangry birds fight 1.4.0 altın hile apk, angry birds fight 1.4.0 enerji hile apk, angry birds fight 1.4.0 hack apk, angry birds fight 1.4.0 hile apk, angry birds fight 1.4.0 mod apk, angry birds fight 1.4.0 para hile apk, angry birds fight altın hile apk, angry birds fight android hile, angry birds fight enerji hile apk, angry birds fight full apk, angry birds fight hack apk, angry birds fight hile apk, angry birds fight mod apk, angry birds fight mod apk download, angry birds fight mod apk indir, angry birds fight para hile apk


Download Angry Birds Fight! v1.4.0 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like