Angry Birds Rio v2.6.13 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 27 views
( 657 ratings )
Price: $0
Download

Angry Birds Rio v2.6.13 MOD APK – PARA HİLELİ

Angry Birds Rio v2.6.13 PARA HİLELİ APK, sinirli kuşların oyunlarını seven hocalarım için ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Rovio Entertainment Corporation firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız kuşlar ile düşmanlarınıza karşı mücadele etmek ve yumurtalarınızı kurtarmaktır. Angry Birds Rio içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede dilediğiniz kadar özel yetenek satın alabilir, düşmanlarınıza ait  bölgeleri kolayca yıkabilirsiniz. Bitmek bilmeyen görevler, özel yeteneklere sahip kuşlar, yıkılması güç kaleler, maymunlar ve dahası sizleri bekliyor. Grafikleri 2D olup ses kalitesi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Angry Birds Rio Play Store’da 2.700.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Angry Birds Rio v2.6.13 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Angry Birds Rio 2.6.13 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Klasik Oyunlarandroid, android oyun indir, angry birds rio 2.6.13 altın hile, angry birds rio 2.6.13 android hile, angry birds rio 2.6.13 apk hile, angry birds rio 2.6.13 apk mod, angry birds rio 2.6.13 hack apk, angry birds rio 2.6.13 hile apk, angry birds rio 2.6.13 mod apk, angry birds rio 2.6.13 para hile, angry birds rio altın hile, angry birds rio android hile, angry birds rio apk, angry birds rio apk mod, angry birds rio hack, angry birds rio hack apk, angry birds rio hile apk, angry birds rio mod apk, angry birds rio para hile, apk, apk indi


Download Angry Birds Rio v2.6.13 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like