Angry Birds Transformers v2.7.1 MOD APK – MEGA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 24 views
( 72 ratings )
Price: $0
Download

Angry Birds Transformers v2.7.1 MOD APK – MEGA HİLELİ

Angry Birds Transformers v2.7.1 PARA HİLELİ APK, sinirli kuşların oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Rovio Entertainment Corporation firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız robot kuşlar ile bulunduğunuz bölümlerde düşmanlarınıza ait bölgeleri yıkmak ve sona aracınıza ulaşmaktır. Angry Birds Transformers içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız kristal hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, görevleri kolayca tamamlayıp, kuşları geliştirebilirsiniz. Farklı kuşlar, onlarca bölüm, tehlikeli düşmanlar ve dahası sizleri bekliyor. Angry Birds Transformers v2.7.1 sürümünde yeni karakter ve etkinlikler sizleri bekliyor. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Angry Birds Transformers Play Store’da 1.870.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Angry Birds Transformers v2.7.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Angry Birds Transformers 2.7.1 kristal hile apk : oyun içinde eğitim bölümlerini bitirdikten sonra harita üstündeyken sol alt kısımdaki yukarı doğru olan oka basın, açılan menüde 2.sırada kupa işareti vardır oraya girin ve ilk elmas ödülünüzü alın, kristal miktarınız sınırsız olacaktır. (temiz kurulum şarttır, en baştan başlamak zorundasınız)

Angry Birds Transformers 2.7.1 para hile apk : oyun içinde elmas bozdurarak parasal harcamalarınızı yapabilirsiniz. Ayrıca her bölümden sonra 25.000 para altın kazanırsınız.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Android Oyun, Macera Oyunlarıab transformers hack apk, android, android oyun indir, angry birds transformers 2.7.1 altın hile, angry birds transformers 2.7.1 apk hile, angry birds transformers 2.7.1 apk mod, angry birds transformers 2.7.1 elmas hile, angry birds transformers 2.7.1 hack apk, angry birds transformers 2.7.1 hack apk indir, angry birds transformers 2.7.1 hile apk, angry birds transformers 2.7.1 kristal hile, angry birds transformers 2.7.1 mod apk, angry birds transformers 2.7.1 para hile, angry birds transformers 2.7.1 sınırsız altın, angry birds transformers hack apk, angry birds transformers hile apk, angry birds transformers mod apk, angry birds transformers para hile, apk, apk indir


Download Angry Birds Transformers v2.7.1 MOD APK – MEGA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like