Angry Neighbor v3.2 FULL APK – TAM SÜRÜM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 19 views
( 423 ratings )
Price: $0
Download

Angry Neighbor v3.2 FULL APK – TAM SÜRÜM

Angry Neighbor v3.2 FULL APK, hafif korku ve gerilim türündeki oyunları seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını InvictusGames üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz kasaba içinde komşunuzun evine gizlice girmek, görevleri tamamlamak için eşyaları toplamaktır. Zorlu oyun yapısı, karmaşık ev düzeni, onlarca oda, eşyalar, tehlikeli bir adam ve dahası sizleri bekliyor. Angry Neighbor v3.2 sürümünde onlarca hata için düzenleme yapılmıştır. Anahtarları toplayın, kapalı kapıların ardına ulaşın, eşyaları komşunuzu sizden uzak tutmak için kullanın. Unutmayın sizi bir defa gördüğü zaman peşinizi bırakmayacaktır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Angry Neighbor Play Store’da 4.19TL’dir.

 

Kurulumu

Angry Neighbor v3.2 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Android Oyun, Korku Oyunlarıandroid, android oyun indir, angry neighbor 3.2 android download, angry neighbor 3.2 android indir, angry neighbor 3.2 apk, angry neighbor 3.2 apk download, angry neighbor 3.2 apk indir, angry neighbor 3.2 full apk, angry neighbor android, angry neighbor android indir, angry neighbor apk, angry neighbor apk download, angry neighbor apk indir, angry neighbor full apk, angry neighbor mobile, angry neighbor mobile apk, angry neighbor telefon için, apk, apk indir


Download Angry Neighbor v3.2 FULL APK – TAM SÜRÜM

Download

Recommended for You

You may also like