Animus Harbinger v1.1.3 MOD APK – MEGA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 29 views
( 422 ratings )
Price: $0
Download

Animus Harbinger v1.1.3 MOD APK – MEGA HİLELİ

Animus Harbinger v1.1.3 PARA HİLELİ APK, aksiyon ve yaratıklara karşı mücadele türündeki oyunları seviyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını TENBIRDS stüdyosunun üstlendiği Android platformuna geçtiğimiz aylarda giriş yapan mükemmel bir oyundur. Amacınız kontrolünü sağladığınız savaşçı ile bulunduğunuz bölümlerde karşınıza çıkan yaratıkları yok etmek ve görevleri tamamlamaktır. Animus Harbinger içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli, gerçek parayla satılan eşyaların-özelliklerin kilidi açık hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, yaratıklara karşı daima üstün olabilirsiniz. Kullanabileceğiniz onlarca ekipman, devasa yaratıklar, özel yetenekleriniz ve dahası sizleri bekliyor. Animus Harbinger v1.1.3 sürümünde onlarca hata için düzenleme yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Animus Harbinger Play Store’da yeni olduğu için pek indirilmesi yoktur.

 

Kurulumu

Animus Harbinger v1.1.3 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.tenbirds.animus2” ve Android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Animus Harbinger v1.1.3 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Animus Harbinger 1.1.3 hile apk : oyun içinde gerçek parayla satılan oyun parası, elmas, özellik, ekipman ve dahasını satın alma butonlarına basarak sahip olabilirsiniz. (gerçek satın alma işlemleriyle hiçbir bağlantısı yoktur.)

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Aksiyon Oyunları, Android Oyunandroid, android oyun indir, animus harbinger 1.1.3 altın hile, animus harbinger 1.1.3 apk hile, animus harbinger 1.1.3 apk mod, animus harbinger 1.1.3 elmas hile, animus harbinger 1.1.3 hack apk, animus harbinger 1.1.3 hile apk, animus harbinger 1.1.3 mod apk, animus harbinger 1.1.3 money hack, animus harbinger 1.1.3 para hile, animus harbinger altın hile, animus harbinger android hile, animus harbinger apk hile, animus harbinger apk mod, animus harbinger elmas hile, animus harbinger hack apk, animus harbinger hile, animus harbinger hile apk, animus harbinger mod apk, animus harbinger money hack, animus harbinger para hile, apk, apk indir


Download Animus Harbinger v1.1.3 MOD APK – MEGA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like