Ankora v1.1.9 MOD APK – MEGA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 11 views
( 973 ratings )
Price: $0
Download

ankora-v1-1-9-mod-apk-mega-hileliAnkora v1.1.9 PARA HİLELİ APK, hayatta kalma ve macera tarzındaki oyunları seviyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını Chibig stüdyosunun üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan mükemmel bir oyundur. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile mahsur kaldığınız oyun evreni içinde kendinize ait yaşam alanı kurarak görevleri tamamlamaktır. Ankora içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız kaynak hileli, gerçek parayla satılan tüm özellikleri kullanıma açık şekilde sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, kendinize ait bölgenizi istediğiniz gibi özelleştirebilir, en iyi ekipmanları kullanabilirsiniz. Geniş oyun evreni, farklı ortamlar, yapılacak onlarca iş ve dahası sizleri bekliyor… Ankora v1.1.9 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Ankora Play Store’da 6.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

ankora-v1-1-9-mod-apk-mega-hileli-1

ankora-v1-1-9-mod-apk-mega-hileli-2

ankora-v1-1-9-mod-apk-mega-hileli-3

Kurulumu

Ankora v1.1.9 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Ankora 1.1.9 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Ankora 1.1.9 kaynak hile apk : oyuna içindeki odun, maden, ok ve daha birçok öge sınırsızdır.

UYARI : Cihaz sürümünün minimum Android 4.4+ üzeri olması gereklidir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 

65 Yorum Android Oyun, Hayatta Kalma Oyunları, Macera Oyunlarıandroid oyun indir, ankora 1.1.9 android hile, ankora 1.1.9 gold hack, ankora 1.1.9 hack apk, ankora 1.1.9 hile apk, ankora 1.1.9 mod apk, ankora 1.1.9 money hack, ankora 1.1.9 para hile apk, ankora altın hile apk, ankora android, ankora android hile, ankora apk, ankora demir hile, ankora full apk, ankora hack, ankora hack apk, ankora hile apk, ankora mod apk, ankora money hack, ankora para hile, ankora para hile apk, ankora taş hile, apk indir


Download Ankora v1.1.9 MOD APK – MEGA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like