Apple Knight v1.9.2 MOD APK – MEGA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 16 views
( 934 ratings )
Price: $0
Download

Apple Knight v1.9.2 MOD APK – MEGA HİLELİ

Apple Knight Action Platformer v1.9.2 PARA HİLELİ APK, macera, platform ve piksel türündeki oyunları seven hocalarımın deneyebileceği yapımcılığını Limitless, LLC firmasının üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz mistik dünya içinde düşmanlarınıza karşı mücadele etmek ve bölüm sonlarına ulaşmaktır. Apple Knight içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, karakterlerin kilidi açık, silah ve yeteneklerin seviye kilidi açık şekilde sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, yenilmez bir savaşçı olabilirsiniz. Özel yetenekleriniz, zorlu bölümler, tehlikeli düşmanlar ve dahası sizleri bekliyor. Apple Knight: Action Platformer v1.9.2 sürümünde yeni görevler sizleri bekliyor. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak sağlanabilmektedir. Apple Knight Play Store’da 30.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Apple Knight v1.9.2 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Apple Knight 1.9.2 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Apple Knight 1.9.2 hile apk : oyun içindeki tüm karakterlerin kilidi açıktır, silah ve yetenekleri seviye beklemeden satın alıp kullanabilirsiniz.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.


Yorum Android Oyun, Macera Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, apple knight 1.9.2 altın hile, apple knight 1.9.2 apk hile, apple knight 1.9.2 hack apk, apple knight 1.9.2 hile apk, apple knight 1.9.2 mod apk, apple knight 1.9.2 para hile, apple knight action platformer mod apk, apple knight altın hile, apple knight apk hile, apple knight hack, apple knight hile apk, apple knight mod apk, apple knight para hile, apple knight silah hile


Download Apple Knight v1.9.2 MOD APK – MEGA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like