Arabalar: Şimşek Hızı v1.3.0v MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 74 views
( 848 ratings )
Price: $0
Download

Arabalar: Şimşek Hızı v1.3.0v MOD APK – PARA HİLELİ

Arabalar: Şimşek Hızı v1.3.0v PARA HİLELİ APK, siteden aldığım yoğun istekler üzerine ekleme gereksinimi duyduğum yapımcılığını dünyaca ünlü mobil oyun stüdyosu olan GAMELOFT’un üstlendiği mükemmel bir sürükleyiciliğe sahip oyundur. Arabalar bildiğiniz üzere Disney Pixar çizgi filmlerinden birisidir gördüğü ilginin ardından onlarca oyunu piyasaya sunuldu tek eksik mobil platform içinde bir oyundu sonunda telefon ve tabletlere kadar geldi. Arabalar: Şimşek Hızı içinde yaşanan maddi sorunlardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli ve sınırsız altın hileli olarak sunmak istiyorum bu sayede dilediğiniz arabaya sahip olabilir istediğiniz gibi geliştirebilirsiniz. Ayrıca kasabanızda yapacağınız inşaat işlerini beklemeden bitirebilirsiniz. Şimşek McQueen kahramanının da içinde bulunduğu özelleştirilebilir 20 araba, onlarca yarış parkuru ve dahası sizleri bekliyor. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir.Arabalar: Şimşek Hızı Play Store’da 885.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Kurulumu

Arabalar: Şimşek Hızı v1.3.0v MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Arabalar: Şimşek Hızı 1.3.0v para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Arabalar: Şimşek Hızı 1.3.0v altın hile apk : oyuna giriş yaptığınızda altın miktarına bakmanız yeterlidir.

UYARI : oyuna ilk giriş için internet bağlantısı gereklidir. SD DATA dosyalarını indirmesi gerekiyor.

UYARI 2 : giriş yaptığınızda lisans hatası verirse oyunu silip Google Play’den indirin. Ardından Google Play sürümünü silip konu içinden indirdiğini APK dosyasını kurun ve oyuna giriş yapın. 210 MB kadar veri indirecektir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

391 Yorum Android Oyunarabalar 1.3.0v altın hile apk, arabalar 1.3.0v android hile, arabalar 1.3.0v hack apk, arabalar 1.3.0v hile apk, arabalar 1.3.0v mod apk, arabalar 1.3.0v para hile apk, arabalar altın hile apk, arabalar android hile, arabalar hack apk, arabalar mod apk, arabalar şimşek hızı 1.3.0v, arabalar şimşek hızı 1.3.0v altın hile, arabalar şimşek hızı 1.3.0v apk indir, arabalar şimşek hızı 1.3.0v hack apk, arabalar şimşek hızı 1.3.0v hile apk, arabalar şimşek hızı 1.3.0v mod apk, arabalar şimşek hızı 1.3.0v para hile, arabalar şimşek hızı hile


Download Arabalar: Şimşek Hızı v1.3.0v MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like