Arama Kaydedici Pro v4.26 FULL APK

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 25 views
( 466 ratings )
Price: $0
Download

Arama Kaydedici Pro v4.26 FULL APK

Arama Kaydedici Pro v4.26 FULL APK, siteden aldığım isteklerden dolayı ekleme gereksinimi duyduğum hepinizin işine yarayacağını düşündüğüm mükemmel bir uygulamadır. Adından da anlaşılacağı üzere telefon konuşmalarınızı kaydeden ve sonra dinlemenizi sağlayan başarılı bir uygulamadır Call Recorder Pro. Ücretsiz sürümünde kısıtlamalar olduğu için FULL APK yani PRO sürüm olarak sunuyorum bu sayede hiç bir kısıtlamaya bağlı kalmadan tüm konuşmalarınızı kaydedebilir, aklınızı karıştıran, hatırlamadığınız tüm seslere sahip olabilirsiniz. Telefonunuz ile konuşmaya başladığınız andan itibaren otomatik şekilde devreye girer konuşma bitene kadar aktif kalır ardından uygulamayı açıp kayıtlarınızı dinleyebilirsiniz. Kontrolü kolaydır TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. Arama Kaydedici Pro Play Store’da 16.49TL’dir 9.300’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Arama Kaydedici Pro v4.26 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve uygulamamızı açalım.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Uygulamaarama kaydedici pro 4.26 apk, arama kaydedici pro 4.26 full apk, arama kaydedici pro android, arama kaydedici pro apk, arama kaydedici pro full apk, call recorder 4.26, call recorder android apk, call recorder android full, call recorder apk, call recorder apk download, call recorder apk full, call recorder apk indir, call recorder full apk, call recorder pro 4.26 apk, call recorder pro 4.26 apk download, call recorder pro 4.26 apk indir, call recorder pro 4.26 full apk, call recorder pro apk, call recorder pro apk download


Download Arama Kaydedici Pro v4.26 FULL APK

Download

Recommended for You

You may also like