Archero v2.0.2 MOD APK – CAN / ATAK HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 7 views
( 543 ratings )
Price: $0
Download

Archero v2.0.2 MOD APK – CAN / ATAK HİLELİ

Archero v2.0.2 CAN HİLELİ APK, yaratıklara karşı mücadele etme oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Habby firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız kahraman ile bulunduğunuz bölümlerde karşınıza çıkan yaratıklara karşı mücadele etmek ve görevleri tamamlamaktır. Archero içinde yaşanan genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız can hileli, yüksek atak hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, düşmanlarınıza karşı daima üstün olabilirsiniz. Özel yeteneklere sahip karakterler, tehlikeli yaratıklar, onlarca aşama ve dahası sizleri bekliyor. Archero v2.0.1 sürümünde yeni kahraman, oyun modu ve etkinlikler sizleri bekliyor. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller tek parmak ile sağlanabilmektedir. Archero Play Store’da 1.225.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Archero v2.0.2 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Archero 2.0.2 can hile apk : oyunda haritaya yüksek canla giriş yaparsınız.

Archero 2.0.2 yüksek atak hile apk : oyun içinde düşmanlarınızı tek atak ile yok edebilirsiniz.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Aksiyon Oyunları, Android Oyun, Macera Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, archero 2.0.1 android hile, archero 2.0.1 apk hile, archero 2.0.1 hack apk, archero 2.0.1 hile apk, archero 2.0.1 mod apk, archero 2.0.2 mod apk, archero apk, archero apk hile, archero atak hile, archero can hile, archero damage hack, archero hack, archero hack apk, archero hile apk, archero mod, archero mod apk


Download Archero v2.0.2 MOD APK – CAN / ATAK HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like