Armor Age Tank Wars v1.6.240 MOD APK – Tank Geliştirme HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (3 months ago)
Get it On Google Play
Read 10 views
( 955 ratings )
Price: $0
Download

Armor Age Tank Wars v1.6.240 MOD APK – Tank Geliştirme HİLELİ

Armor Age Tank Wars v1.6.240 PARA HİLELİ APK, tank savaş ve strateji oyunlarını seviyorsanız kesinlikle denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını ünlü HeroCraft Ltd. firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız sağladığınız tanklar ile bulunduğunuz savaş alanında düşman birliklerine karşı mücadele etmek ve galip gelmeye çalışmaktır. Armor Age: Tank Wars — WW2 Platoon Battle Tactics içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani tank geliştirme hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, rakip tanklara karşı daima üstün olabilirsiniz. Bitmek bilmeyen savaşlar, geniş haritalar, farklı modellerde tanklar ve dahası sizleri bekliyor. Armor Age Tank Wars v1.6.240 sürümünde onlarca hata için düzenleme yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Armor Age Tank Wars Play Store’da yeni olduğu için pek indirilmesi yoktur.

 

Kurulumu

Armor Age Tank Wars v1.6.240 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Armor Age Tank Wars 1.6.240 geliştirme hile apk : oyun içinde tanklarınızı rahatça geliştirebilirsiniz, fiyatları geliştirme fiyatı “0” sıfırdır.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Savaş Oyunları, Strateji Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, armor age tank wars 1.6.240 hack apk, armor age tank wars 1.6.240 hile apk, armor age tank wars 1.6.240 mod apk, armor age tank wars 1.6.240 para hile, armor age tank wars android hile, armor age tank wars apk hile, armor age tank wars apk mod, armor age tank wars geliştirme hile, armor age tank wars hack, armor age tank wars hack apk, armor age tank wars hile, armor age tank wars hile apk, armor age tank wars mod apk, armor age tank wars money hack, armor age tank wars para hile


Download Armor Age Tank Wars v1.6.240 MOD APK – Tank Geliştirme HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like