Arrog v1.0 FULL APK – TAM SÜRÜM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 8 views
( 870 ratings )
Price: $0
Download

Arrog v1.0 FULL APK – TAM SÜRÜM

Arrog v1.0 FULL APK, hikaye, gizem ve macera türündeki oyunları seven hocalarım için ekleme gereği duyduğum yapımcılığını Playdigious firmasının üstlendiği Android platformuna yeni giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz garip dünya içinde ilerlemek, bulmacaları çözmek ve farklı diyarlarda seyahat etmektir. Beyaz ve siyahın birbirine girdiği dünya içinde ilerlemek, bulmacaları çözmek ve garip olayların ardındaki sonuca ulaşmak parmaklarınızın ucundadır. Seçimlerinize göre ilerleyen hikaye, takip etmeniz gereken olaylar, düşündüren ortamlar parmaklarınızın ucunda olacaktır. Arrog v1.0 sürümünde herkes için indirilebilir olmuştur. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. STEAM yani bilgisayar platformundan önce Android için sunulmuştur. Arrog Play Store’da 12.99TL’dir.

Kurulumu

Arrog v1.0 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Hikaye Tabanlı Oyunlar, Macera Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, arrog 1.0 android, arrog 1.0 apk, arrog 1.0 apk indir, arrog 1.0 full apk, arrog 1.0 mobile, arrog android, arrog android apk, arrog apk, arrog apk indir, arrog full apk, arrog mobile, arrog mobile apk, arrog telefon için


Download Arrog v1.0 FULL APK – TAM SÜRÜM

Download

Recommended for You

You may also like