Art of War Legions v2.6.8 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 8 views
( 143 ratings )
Price: $0
Download

Art of War Legions v2.6.8 MOD APK – PARA HİLELİ

Art of War Legions v2.6.8 PARA HİLELİ APK, taktik ve mini asker savaş oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını 10P STUDIO firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız askerler ile rakip takıma karşı mücadele etmek ve galip gelmektir. Art of War Legions içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, sınırsız elmas hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, istediğiniz kadar sandık açıp özel askerlere sahip olabilirsiniz. Onlarca bölüm, güçlü düşmanlar, özel yeteneklere sahip askerler ve dahası sizleri bekliyor. Art of War Legions v2.6.8 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Art of War Legions Play Store’da 200.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Art of War Legions v2.6.8 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Art of War Legions 2.6.8 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Art of War Legions 2.6.8 elmas hile apk : oyuna giriş yaptığınızda elmas miktarına bakmanız yeterlidir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Savaş Oyunları, Strateji Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, art of war legions 2.6.8 elmas hile, art of war legions 2.6.8 hack apk, art of war legions 2.6.8 hile apk, art of war legions 2.6.8 mod apk, art of war legions 2.6.8 para hile, art of war legions altın hile, art of war legions apk hile, art of war legions hack, art of war legions hack apk, art of war legions hile apk, art of war legions mod apk, art of war legions para hile


Download Art of War Legions v2.6.8 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like