Asphalt 8: Airborne v1.9.0h MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 32 views
( 153 ratings )
Price: $0
Download

Asphalt 8: Airborne v1.9.0h MOD APK – PARA HİLELİ

Asphalt 8: Airborne v1.9.0h PARA HİLELİ APK, mobil platform için oluşturulmuş araba yarış oyunları arasında bana göre ikinci sırada bulunan kaliteli bir oyundur. Yapımcılığını mobil platformun ünlü stüdyolarından birisi olan GAMELOFT’un üstlendiği Asphalt serisi ilk çıktığı günden bu yana oyuncuların ilgisini çekmeyi başarmıştır. Asphalt 8: Airborne içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunmak istiyorum bu sayede tüm arabaları satın alabilir dilediğiniz gibi geliştirebilirsiniz. Amacınız her araba yarış oyununda olduğu gibi daima birinci olmaktır. Lamborghini Veneno, Bugatti Veyron, Ferrari FXX ve Pagani Zonda R gibi spor arabalar, İzlanda’dan Fransa’ya kadar uzanan 9 farklı bölge ve dahası sizleri bekliyor. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller sensör veya joystick mantığıyla sağlanmaktadır. Asphalt 8: Airborne Play Store’da 3.850.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Asphalt 8: Airborne v1.9.0h MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Asphalt 8: Airborne 1.9.0h para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

UYARI : oyuna ilk giriş için aktif internet bağlantısı gereklidir. DATA dosyasını indirecektir. 1.5GB üstüdür.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Android Oyunandroid oyun indir, asphalt 8 1.9.0h altın hile, asphalt 8 1.9.0h android hack, asphalt 8 1.9.0h hack apk, asphalt 8 1.9.0h hile apk, asphalt 8 1.9.0h hileli apk, asphalt 8 1.9.0h mod apk, asphalt 8 1.9.0h para hile, asphalt 8 1.9.0h para hile apk, asphalt 8 airborne 1.9.0h hack apk, asphalt 8 airborne 1.9.0h mod apk, asphalt 8 airborne mod apk, asphalt 8 android hile, asphalt 8 hack apk, asphalt 8 hile apk, asphalt 8 mod apk, asphalt 8 para hile apk


Download Asphalt 8: Airborne v1.9.0h MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like