Asphalt 8: Airborne v1.9.1b MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 27 views
( 138 ratings )
Price: $0
Download

Asphalt 8: Airborne v1.9.1b PARA HİLELİ APK, siteden aldığım yoğun istekler üzerine güncelleme gereksinimi duyduğum araba yarış oyunlarını sevenlerin yakından takip ettiği bir oyun olan yapımcılığını GAMELOFT stüdyosunun üstlendiği klasik bir yarış oyunudur. Amacınız kontrol ettiğiniz spor arabalar ile son hızda kalarak bulunduğunuz parkurda birinci olmaktır… Asphalt 8 içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı sınırsız para hileli, sınırsız yıldız hileli olarak sunmak istiyorum bu sayede oyun parası ile satılan tüm araba ve ögelere sahip olabilir hız tutkunuzu sonuna kadar kullanabilirsiniz. Onlarca egzotik mekan, yüksek performanslı 50’den fazla araba, farklı yarış modları ve dahası sizleri bekliyor. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller sensör ve joystick mantığıyla sağlanmaktadır. Ayrıca multiplayer yani çok oyunculu modda dünyanın farklı bölgelerinden oyuncular ile yarışabilirsiniz. Asphalt 8: Airborne Play Store’da 4.050.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

Asphalt 8: Airborne v1.9.1b MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Asphalt 8 1.9.1b para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Asphalt 8 1.9.1b yıldız hile apk : oyuna giriş yaptığınızda yıldız miktarına bakmanız yeterlidir.

UYARI : oyuna ilk giriş için aktif internet bağlantısı gereklidir. DATA dosyasını indirecektir. 1.5GB üstüdür.

Ağ hatası ve lisans uyarısı alanlar olduğu için konuya SD DATA dosyasını ekledim.

Asphalt 8: Airborne v1.9.1b SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.gameloft.android.ANMP.GloftA8HM” ve android/obb klasörü içine atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Asphalt 8: Airborne v1.9.1b MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

315 Yorum Android Oyunasphalt 8 1.9.1b android hack, asphalt 8 1.9.1b android hile, asphalt 8 1.9.1b hack apk, asphalt 8 1.9.1b hileli indir, asphalt 8 1.9.1b mod apk, asphalt 8 1.9.1b mod apk indir, asphalt 8 1.9.1b para hile apk, asphalt 8 1.9.1b yıldız hile apk, asphalt 8 airborne android hile, asphalt 8 android hile, asphalt 8 apk hack download, asphalt 8 apk hile, asphalt 8 apk indir, asphalt 8 hack apk, asphalt 8 hile apk, asphalt 8 hileli indir, asphalt 8 para hile apk, asphalt 8 yıldız hile indira


Download Asphalt 8: Airborne v1.9.1b MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like