Assassin’s Creed Rebellion v2.0.1 MOD APK – MEGA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 31 views
( 740 ratings )
Price: $0
Download

Assassin’s Creed Rebellion v2.0.1 MOD APK – MEGA HİLELİ

Assassin’s Creed Rebellion v2.0.1 PARA HİLELİ APK, aksiyon, kıyasıya mücadele ve sıra tabanlı macera oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını ünlü Ubisoft Entertainment firmasının üstlendiği Android platformuna geçtiğimiz günlerde tamamen giriş yapan oyunlardan birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız Assassin’s Creed evrenindeki suikatçiler ile bulunduğunuz görevlerde hedeflerinizi etkisiz hale getirmek ve özel eşyaları-bilgileri toplamaktır. Assassin’s Creed Rebellion içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli, tüm kahramanların kilidi açık hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, dilediğiniz karakter ile düşmanlarınıza karşı savaşabilirsiniz. Uzun soluklu oyun yapısı, onlarca kahraman, bitmek bilmeyen mücadeleler ve dahası sizleri bekliyor. Assassin’s Creed Rebellion v2.0.1 sürümünde tüm dünya için sunulmuştur. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Assassin’s Creed: Rebellion Play Store’da 100.000’den fazla indirilmiştir.

 

Kurulumu

Bilgilendirme : oyun içinde elmas harcayabilmek için internet üzerinden kontrol sağlanıyor bu yüzden elmas hilesi olmuyor, onun yerine altın ve tüm karakterlerin kilidini açtım.

Assassins Creed Rebellion v2.0.1 SD DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.ubisoft.accovenant” ve android/obb klasörü içine atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

Assassins Creed Rebellion v2.0.1 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Assassins Creed Rebellion 2.0.1 para hile apk : oyuna giriş yaptığınızda paranıza bakmanız yeterlidir.

Assassins Creed Rebellion 2.0.1 hile apk : oyun içindeki tüm karakterlerin kilidi açıktır.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. SD DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Aksiyon Oyunları, Android Oyun, Macera Oyunlarıac rebellion apk, android, android oyun indir, apk, apk indir, assassins creed rebellion 2.0.1 altın hile, assassins creed rebellion 2.0.1 android hile, assassins creed rebellion 2.0.1 apk, assassins creed rebellion 2.0.1 apk hile, assassins creed rebellion 2.0.1 apk mod, assassins creed rebellion 2.0.1 hile apk, assassins creed rebellion 2.0.1 karakter hile, assassins creed rebellion 2.0.1 mod apk, assassins creed rebellion 2.0.1 money hack, assassins creed rebellion 2.0.1 para hile, assassins creed rebellion 2.0.1 unlock apk, assassins creed rebellion android, assassins creed rebellion android için, assassins creed rebellion apk, assassins creed rebellion apk download, assassins creed rebellion apk indir, assassins creed rebellion full apk, assassins creed rebellion hack apk, assassins creed rebellion hile apk, assassins creed rebellion mod apk, assassins creed rebellion para hile, assassins creed rebellion telefon için, assassins creed rebellion unlock apk


Download Assassin’s Creed Rebellion v2.0.1 MOD APK – MEGA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like