Asylum (Horror game) v1.2.2 MOD APK – MEGA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 23 views
( 720 ratings )
Price: $0
Download

Asylum (Horror game) v1.2.2 ELMAS HİLELİ APK, mini karakterlerin bulunduğu korku oyunlarını seviyorsanız denemeniz gerektiğini düşündüğüm yapımcılığını bu tür oyunları ile ünlenen TabomSoft stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız hasta bir çocuk karakteri ile bulunduğunuz hastanede yaşanan garip olaylardan sonra harabeye dönen ortamlardan kurtulmaya çalışmaktır. Asylum (Horror game) içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız elmas hileli, ücretsiz geliştirme hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, özel eşyaları kullanabilir, gizemli olayları çözebilirsiniz. Asylum (Horror game) v1.2.2 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Asylum (Horror game) Play Store’da 12.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

Kurulumu

Asylum (Horror game) v1.2.2 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Asylum (Horror game) 1.2.2 elmas hile apk : oyun içinde dilediğiniz gibi elmas harcayabilirsiniz, elmas miktarınız azalma daima artar.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 40 Yorum Android Oyun, Korku Oyunlarıandroid oyun indir, apk indir, asylum horror game 1.2.2 altın hile, asylum horror game 1.2.2 android hile, asylum horror game 1.2.2 apk hile, asylum horror game 1.2.2 elmas hile, asylum horror game 1.2.2 hack apk, asylum horror game 1.2.2 hile apk, asylum horror game 1.2.2 mod apk, asylum horror game 1.2.2 para hile, asylum horror game android hile, asylum horror game apk, asylum horror game apk hile, asylum horror game elmas hile, asylum horror game gem hack, asylum horror game hack, asylum horror game hack apk, asylum horror game hile apk, asylum horror game mod apk, asylum horror game money hack, asylum horror game para hile


Download Asylum (Horror game) v1.2.2 MOD APK – MEGA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like