ATOM RPG v1.17.5 MOD APK – Karakter Kilitleri Açık

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 30 views
( 677 ratings )
Price: $0
Download

ATOM RPG v1.17.5 MOD APK – Karakter Kilitleri Açık

ATOM RPG v1.17.5 Karakter Kilitleri Açık APK, hayatta kalma, macera ve açık dünya türündeki oyunları seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını ATENT GAMES LTD stüdyosunun üstlendiği Android platformunun bilindik oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile mahsur kaldığınız kaos ortamında yaşam alanınızı kurmak, düşmanlarınıza karşı mücadele etmek ve hayatta kalmaktır. ATOM RPG içinde yaşanan genel kısıtlamalardan dolayı MOD APK yani destekçi üyeler için sunulan karakter kilitleri açık şekilde sunuyorum bu sayede oyunun keyfini biraz daha fazla çıkarabilir, garip dünya içinde kötü insanlara ve yaratıklara karşı üstün olabilirsiniz. Etkileşime geçebileceğiniz onlarca karakter, keşfetmeniz gereken bölgeler, toplamanız – bulmanız gereken eşyalar ve dahası sizleri bekliyor. ATOM RPG v1.17.5 sürümünde onlarca hata için düzenleme yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. STEAM üzerinden mobil cihazlara geçiş yapan oyunlardan birisidir. ATOM RPG Play Store’da 65.99TL’dir.

Kurulumu

ATOM RPG v1.17.5 OBB DATA dosyamızı indirip rardan çıkaralım “com.atomrpg” ve Android/obb klasörüne atalım. (obb klasörü yoksa siz oluşturun)

ATOM RPG v1.17.5 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

ATOM RPG 1.17.5 hile apk : oyuna giriş yaptığınızda sol taraftaki ilk menüden SETTINGS kısmına girin açılan bölümde en altta sağ köşede yer alan Enter Code butonuna basın ardından herhangi bir şey yazıp Done butona basın, karakter kilitleri açılacaktır.

UYARI : oyunun kurulumunu tamamen yapmalısınız. OBB DATA dosyasını konu içinden indirmeniz gerekiyor aksi halde oyun açılmayabilir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Aksiyon Oyunları, Android Oyun, Hayatta Kalma Oyunları, Macera Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, atom rpg 1.17.5 android, atom rpg 1.17.5 apk, atom rpg 1.17.5 full apk, atom rpg 1.17.5 mod apk, atom rpg android, atom rpg android apk, atom rpg android için, atom rpg apk, atom rpg apk hile, atom rpg apk indir, atom rpg apk mod, atom rpg full apk, atom rpg hack apk, atom rpg hile apk, atom rpg mobile, atom rpg mod apk, atom rpg telefon için


Download ATOM RPG v1.17.5 MOD APK – Karakter Kilitleri Açık

Download

Recommended for You

You may also like