Awesome Tanks v1.202 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 10 views
( 66 ratings )
Price: $0
Download

Awesome Tanks v1.202 MOD APK – PARA HİLELİ

Awesome Tanks v1.202 PARA HİLELİ APK, mini tank savaş oyunlarını seven hocalarım için ekleme gereği duyduğum yapımcılığını EmitterCritter games stüdyosunun üstlendiği Android platformunun sevilen oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız tank ile bulunduğunuz bölümlerde düşman hedefleri yok etmek ve görevleri tamamlamaktır. Awesome Tanks içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tankınız için istediğiniz silahları alabilir, rahatça geliştirebilirsiniz. Onlarca aşama, harita yapma editörü, güçlü silahlar ve dahası sizleri bekliyor. Awesome Tanks v1.202 sürümünde yeni silah eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Awesome Tanks Play Store’da 16.000’den fazla indirilmiştir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur.

Kurulumu

Awesome Tanks v1.202 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Awesome Tanks v1.202 para hile apk : oyun içinde paranız harcadıkça artar.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Android Oyun, Macera Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, awesome tanks 1.202 altın hile, awesome tanks 1.202 apk hile, awesome tanks 1.202 hack apk, awesome tanks 1.202 hile apk, awesome tanks 1.202 mod apk, awesome tanks 1.202 para hile, awesome tanks altın hile, awesome tanks apk, awesome tanks apk hile, awesome tanks apk mod, awesome tanks hack apk, awesome tanks hacl, awesome tanks hile apk, awesome tanks mod apk, awesome tanks para hile


Download Awesome Tanks v1.202 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like