Awesome Tanks v1.261 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (4 months ago)
Get it On Google Play
Read 33 views
( 914 ratings )
Price: $0
Download

Awesome Tanks v1.261 MOD APK – PARA HİLELİ

Awesome Tanks v1.261 PARA HİLELİ APK, tank savaş oyunlarını seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını EmitterCritter games firmasının üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız tank ile bulunduğunuz haritalarda düşmanlarınıza karşı mücadele etmek ve galip gelmektir. Awesome Tanks içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, tankınız için istediğiniz silahları alabilir, rahatça geliştirebilirsiniz. Güçlü rakipler, farklı silahlar, kendi haritalarınızı oluşturabileceğiniz editör ve dahası sizleri bekliyor. Awesome Tanks v1.261 sürümünde çok oyuncu mod eklenmiştir. Grafikleri 2D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. Awesome Tanks Play Store’da 20.000’den fazla indirilmiştir. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur

 

Hile hakkında : oyunda eğitim modu bittikten sonra kapatıp – açın paranız sınırsız olacaktır.

Kurulumu

Awesome Tanks v1.261 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

Awesome Tanks 1.261 para hile apk : oyunda eğitim modu bittikten sonra kapatıp – açın paranız sınırsız olacaktır.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

Yorum Android Oyun, Macera Oyunlarıandroid, android oyun indir, apk, apk indir, awesome tanks 1.261 altın hile, awesome tanks 1.261 apk hile, awesome tanks 1.261 hack apk, awesome tanks 1.261 hile apk, awesome tanks 1.261 mod apk, awesome tanks 1.261 para hile, awesome tanks altın hile, awesome tanks apk, awesome tanks apk hile, awesome tanks apk mod, awesome tanks hack apk, awesome tanks hacl, awesome tanks hile apk, awesome tanks mod apk, awesome tanks para hile


Download Awesome Tanks v1.261 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like