AXES io v2.3.35 MOD APK – PARA HİLELİ

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (2 months ago)
Get it On Google Play
Read 6 views
( 825 ratings )
Price: $0
Download

AXES io v2.3.35 MOD APK – PARA HİLELİ

AXES io v2.3.35 PARA HİLELİ APK, kıyasıya mücadele ve io türündeki oyunları seven hocalarım için güncel sürümünü ekleme gereği duyduğum yapımcılığını CASUAL AZUR GAMES stüdyosunun üstlendiği Android platformunun popüler oyunlarından birisidir. Amacınız kontrolünü sağladığınız karakter ile bulunduğunuz harita içinde rakiplerinize karşı mücadele etmek ve yüksek puanlara ulaşmaktır. AXES.io içinde yaşanan maddi sorunlardan ve genel zorluklardan dolayı MOD APK yani sınırsız para hileli olarak sunuyorum bu sayede oyunun keyfini sonuna kadar çıkarabilir, seviyenizin yettiği tüm karakter ve silahları rahatça satın alıp kullanabilirsiniz. Farklı karakterler, güçlü silahlar, özel yetenekleriniz ve dahası sizleri bekliyor .AXES io v2.3.35 sürümünde karakterler için yeni yetenekler ve eşyalar eklenmiş olup, hata düzenlemeleri yapılmıştır. Grafikleri 3D olup ses kalitesi iyi seviyededir. Kontroller çift parmak ile sağlanabilmektedir. AXES.io Play Store’da 200.000’den fazla indirilmiştir.

Kurulumu

AXES.io v2.3.35 MOD APK dosyamızı indirip kuralım ve oyuna giriş yapalım.

AXES io 2.3.35 para hile apk : oyun içinde istediğiniz gibi para harcayabilirsiniz, sahip olduğunuz miktar önemli değildir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 Yorum Aksiyon Oyunları, Android Oyunandroid, android oyun indir, apk, apk indir, axes io 2.3.35 altın hile, axes io 2.3.35 apk hile, axes io 2.3.35 hack apk, axes io 2.3.35 hile apk, axes io 2.3.35 mod apk, axes io 2.3.35 para hile, axes io altın hile, axes io apk hack, axes io apk hile, axes io hack, axes io hack apk, axes io hile apk, axes io mod apk, axes io para hile


Download AXES io v2.3.35 MOD APK – PARA HİLELİ

Download

Recommended for You

You may also like