AZ Screen Recorder No Root v4.8.8 FULL APK – TAM SÜRÜM

Android Android Oyun Indir
Name is the most famous version in the series of publisher
Publisher
Genre Oyun Indir
Version -
Mod Version
Update - (5 months ago)
Get it On Google Play
Read 29 views
( 619 ratings )
Price: $0
Download

AZ Screen Recorder No Root v4.8.8 FULL APK, ekran görüntüsünü video şeklinde kaydetmenize olanak sağlayan yapımcılığını Hecorat firmasının üstlendiği Android platformunun ünlü uygulamalarından birisidir. Kullanım amacı olarak cihazınıza kurup-açtıktan sonra sizden aldığı yönlendirmeler doğrultusun ekran kaydı yapmak ve paylaşımı hazırlamaktır. AZ Screen Recorder No Root kullanıcısına ücretsiz olarak sunulsa da uygulama içindeki birçok özellik kullanıma kapalıydı bu yüzden FULL APK yani TAM SÜRÜM olarak sunuyorum bu sayede uygulamayı dilediğiniz gibi kullanabilirsiniz. TÜRKÇE dil desteği mevcuttur, bu sayede menüler içinde zorlanmadan gezebilir, gerekli ayarları yapabilirsiniz. AZ Screen Recorder No Root v4.8.8 sürümünde hata düzenlemeleri yapılmıştır. AZ Screen Recorder No Root Play Store’da 565.000’den fazla indirilmiştir.

Oyunumuzdan Görüntüler

KURULUMU

AZ Screen Recorder No Root v4.8.8 FULL APK dosyamızı indirip kuralım ve uygulamamızı açalım.

UYARI : Cihaz sürümünün minimum Android 5.0+ üzeri olması gereklidir.

TOPRAK KOÇ
İndirmeler Hakkında

Bilgilendirme 1 : cloud.mail.ru üzerinden dosya indirirken bazı internet tarayıcılarında yeni sekme açılıyor Mail.ru kaynaklı geçici bir sorundur, bunu önlemek yada en azından dosyaları indirebilmek için aşağıdaki butondan videoyu izlemeniz yeterli olacaktır. (ayrıca yedek linkleri de kullanabilirsiniz)

Bilgilendirme 2 : Bazen “Bilinmeyen bir hata nedeniyle xxxx-androidoyunclub.apk dosyası indirilemedi.” hatası alıyorsanız indirme sayfasını (cloud.mail.ru) yenileyip tekrar deneyin, 1-2 defa denedikten sonra indirme başlar.

Bilgilendirme 3 : Bazı cihazlarda “Dosya Açılamıyor” hatası alabilirsiniz, cihazınızda bulunan dosya yöneticisini kullanarak indirilenler veya download klasörüne girip açın, sorunsuz kurulacaktır.

 47 Yorum Android Uygulamaandroid oyun indir, apk indir, az screen recorder 4.8.8 apk, az screen recorder 4.8.8 full apk, az screen recorder 4.8.8 premium apk, az screen recorder 4.8.8 pro apk, az screen recorder full apk, az screen recorder no root 4.8.8 full apk, az screen recorder no root 4.8.8 hack apk, az screen recorder no root 4.8.8 mod apk, az screen recorder no root 4.8.8 premium, az screen recorder no root 4.8.8 premium apk, az screen recorder no root 4.8.8 pro apk, az screen recorder no root android hack, az screen recorder no root apk, az screen recorder no root full apk, az screen recorder no root mod apk, az screen recorder no root pro apk, az screen recorder premium apk, az screen recorder pro, az screen recorder pro apk


Download AZ Screen Recorder No Root v4.8.8 FULL APK – TAM SÜRÜM

Download

Recommended for You

You may also like